ул. Александра Довженка,
дом 2
, оф. 41, г. Киев, 03057
Украина
+380 (44) 456-08-22

Достигнуто мирное разрешение спора по делу о разделе имущества супругов. Клиентом было получено компенсацию стоимости доли имущества

Після довготривалого судового процесу юристи компанії Сотер зуміли переконати протилежну сторону у необхідності мирного вирішення спору. Спір по справі тривав понад два роки, протягом яких було отримано позитивні рішення у суді І інстанції та під час перегляду заочного рішення.

В обох випадках суд задовольнив вимоги нашого клієнта та визнав його право власності на 1/2 майнових прав на квартиру, що перебуває в процесі будівництва. Розгляд справи було укладено відсутністю будь-яких документів на підтвердження купівлі-продажу майнових прав та передачі грошових коштів. Завдяки зусиллям юристів вдалося в судовому порядку витребувати всі необхідні документи та сформувати доказову базу для успішного вирішення спору.

Звертаємо увагу, що при поділі майна подружжя до складу спільного майна включаються не лише окремі речі чи нерухоме майно, але і майнові права на таке майно. Для визначення майна спільною сумісною власністю не має значення хто саме з подружжя підписував договір про купівлю-продаж майнових права чи здійснював оплату. Визначення переліку майна для поділу здійснюється з урахуванням часу набуття такого майна (виникнення прав на спільне майно подружжя).

Під час розгляду справи інша сторона намагалася здійснити спроби відчуження (виведення) майна іншим особам з метою його збереження. Проте, на такі спроби було вжито відповідні заходи у вигляді визнання таких договорів недійсними, що дало можливість повернути вказане майно до складу майна, щ підлягає поділу.

Спроби мирного вирішення спору здійснювалися ще на етапі дослідження матеріалів справи, проте досягнути результату не завжди вдається на початку конфлікту. Зазвичай, протилежна сторона погоджується на мирне вирішення вже після того, як стає зрозуміло, що її становище програшне. Звертаємо увагу, що наші юристи здійснюють спробу мирного вирішення спору про поділ майна на умовах Pro Bono.

Мирне вирішення спору у позовах про поділ майна подружжя, дозволяє зберегти кошти та час, а також уникнути подальшої тяганини з виконавчим процесом. Крім того, таке вирішення спору дозволяє уникнути загострення конфлікту.

Рішення по справі:

  1. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/46180117
  2. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/58340140
Вверх