ул. Александра Довженка,
дом 2
, оф. 41, г. Киев, 03057
Украина
+380 (44) 456-08-22

Адвокат Билык Екатерина Васильевна успешно выиграла дело о взыскании долга с российской компании за нарушение сроков поставки

Адвокату Білик Катерині Василівні вдалося успішно відстояти в Господарському суді міста Києва інтереси клієнта по стягненню з російської компанії заборгованості за договором поставки вугілля. Позовні вимоги нашого клієнта були задоволені в повному обсязі (рішення суду).

Завдяки злагодженій та оперативній роботі адвокатів компанії "Сотер" вдалося не допустити нарахування штрафних санкцій (штрафу) за порушення строків ввезення товару на митну територію України у відповідності до ЗУ "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті".

Нагадуємо всім учасникам зовнішньоекономічних операцій, що у відповідності до ч. 4 ст. 4 ЗУ "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" у разі прийняття судом рішення про задоволення позову пеня за порушення строків неодержання виручки (вартості недопоставленого товару) в іноземній валюті не сплачується з дати прийняття позову до розгляду судом.

У випадку, якщо відповідачами по справі є резиденти рф позов можна подавати не лише за їх місцезнаходженням але і до господарського суду за місцезнаходженням вашої компанії, адже підсудність таких прав визначається Угодою про порядок вирішення спорів, пов'язаних із здійсненням господарської діяльності (дата набуття чинності для України 19.12.92 року).

Наші адвокати допоможуть швидко підготувати позовну заяву та сформувати доказову базу для ефективного захисту ваших інтересів та недопущення застосування санкцій за неповернення виручки в іноземній валюті.


Вверх