вул. Олександра Довженка,
буд. 2
, оф. 41, м. Київ, 03057
Україна
+380 (44) 456-08-22

Публікації


Більшість справ про розлучення мають своє логічне продовження у вигляді спору про поділ майна. На досудовому етапі завдання адвоката полягає не лише у підготовці позову, але й у правильному визначенні спірного майна (структури власності). Така робота дозволяє суттєво скоротити час розгляду спору в суді або, взагалі, уникнути спору.

06 чер 2017

15 травня 2017 року указом Президента України було введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Окрім заборони окремих господарських операцій виробничих підприємств, медіа компаній та фінансових установ дане рішення стосується також представників IT-сфери. Спробуємо проаналізувати що ж криється у відповідних санкціях, наскільки вони законні та які насліди це може мати для України.

16 тра 2017

Події останніх двох років зумовлюють потребу у ґрунтовному аналізі правового регулювання та переосмисленні основних принципів щодо виготовлення і обігу зброї в Україні. За даними СІПРІ [1] Україна з 2008-по 2012 роки посідала дев'яте місце поміж найбільших експортерів зброї у світі. Країна, яка посідає 9-те місце серед найбільших експортерів зброї, неодмінно повинна бути взірцем відносно рівня правового регулювання.

19 чер 2016

Кожний юрист несе корпоративну соціальну відповідальність за стан правосуддя в країні. На моє переконання, вина юристів в суддівській корумпованості сягає десь 80-90%. Відсутність знань породжує бажання вирішити проблему способом, який не вимагає складних хімічних реакцій головного мозку. Соціальна відповідальність юристів може мати різний прояв.

22 бер 2016

Згідно з п.138.2 ст.138 Податкового кодексу України, витрати, які враховуються для визначення об'єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом II цього Кодексу.

17 чер 2015

Реєстрація суб'єкта господарювання як платника ПДВ діє до моменту її анулювання, яке відбувається у випадках, передбачених ст. 184 Податкового кодексу України (далі - Кодекс). Зокрема, Податковий кодекс України (пп. ж п 184.1. ПКУ) надає право податковому органу анулювати реєстрацію платника ПДВ у випадках, якщо:

07 чер 2015

Обов'язок зберігати документи протягом визначеного строку закріплено законодавчо.Так, у ч. 7 ст. 9 Закону про бухоблік, зокрема, зазначено, що підприємство повинне забезпечувати належне зберігання первинних документів та регістрів бухгалтерського обліку протягом установленого строку.

13 вер 2014

Відповідно до п. 44.1. ст. 44 ПК України для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

01 сер 2014

В умовах розширення торгово-економічних зв’язків збільшуються не лише класичні види експортно-імпортних операцій із ввезенням та вивезенням товару. Збільшується також кількість операцій в яких відбувається набуття права власності на товари, які перебувають за межами митної території України з подальшою передачею права на такі товари нерезидентам. В статті буде розглянуто наступні аспекти таких операцій: митне оформлення, оподаткування та валютний контроль.

26 лют 2014

Аналізуючи вартість та динаміку орендної плати можна відмітити тенденцію до її постійного збільшення. В першу чергу це зумовлено зміною законодавства, зокрема податкового. В Україні діє дві системи розрахунку орендної плати: на підставі рішення органів місцевого самоврядування (встановлення ставки земельного податку) та на підставі нормативної грошової оцінки.

18 лют 2014

Догори