Юридические услуги от Сотер

Юридическая компания "Сотер" предоставляет юридические услуги в различных отраслях права. Наши юристы готовы предвидеть все потенциальные юридические риски в любых ваших начинаниях и отстоять интересы в суде или перед государственными органами. Мы относимся к проблеме клиента как к собственной, а потому стремимся найти наиболее эффективный и доступный способ решения проблемы. Такой подход в предоставлении юридических услуг позволит вам сэкономить драгоценное время и ресурсы.

Многолетний опыт и традиции помогают находить индивидуальный подход к каждому клиенту с учетом специфики его хозяйственной деятельности и особенностей характера. Мы уверены, что начав сотрудничать с нами вы сумеете оценить профессионализм, порядочность и ответственность наших юристов.

Раздел имущества супругов: состав имущества подлежащего разделу

Більшість справ про розлучення мають своє логічне продовження у вигляді спору про поділ майна. На досудовому етапі завдання адвоката полягає не лише у підготовці позову, але й у правильному визначенні спірного майна (структури власності). Така робота дозволяє суттєво скоротити час розгляду спору в суді або, взагалі, уникнути спору.

Эфективность санкций против IT-компаний

15 травня 2017 року указом Президента України було введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Окрім заборони окремих господарських операцій виробничих підприємств, медіа компаній та фінансових установ дане рішення стосується також представників IT-сфери. Спробуємо проаналізувати що ж криється у відповідних санкціях, наскільки вони законні та які насліди це може мати для України.

Правовое регулирование производства оружия: оружие невоенного назначения

Події останніх двох років зумовлюють потребу у ґрунтовному аналізі правового регулювання та переосмисленні основних принципів щодо виготовлення і обігу зброї в Україні. За даними СІПРІ [1] Україна з 2008-по 2012 роки посідала дев'яте місце поміж найбільших експортерів зброї у світі. Країна, яка посідає 9-те місце серед найбільших експортерів зброї, неодмінно повинна бути взірцем відносно рівня правового регулювання.


Вверх