ул. Александра Довженка,
дом 2
, оф. 41, г. Киев, 03057
Украина
+380 (44) 456-08-22

Новости


Частные нотариусы за совершение нотариальных действий часто кроме стоимости нотариальных услуг, говорят клиенту о необходимости оплатить государственную пошлину. Как правило, никто не задумывается о законности такого требования. Именно таким неведением и злоупотребляют частные нотариусы в Украине, и, в особенности в Киеве, при предоставлении нотариальных услуг. Документы, оформленные государственными и частными нотариусами, имеют одинаковую юридическую силу. Но подходы к ценообразованию разные.

06 ноя 2013

На пути к Евроинтеграции, было принято Закон Украины "О производстве и обороте органической сельскохозяйственной продукции". Хотелось прокомментировать некоторые изложены в Законе принципы. Начиная с 9 января 2014 года производители органической и неорганической сельскохозяйственной продукции будут вынуждены работать по новым правилам. Мы неоднократно сталкивались с продукцией, которая содержит следующие привлекательные надписи: органическая продукция, продукция органического происхождения, биопродукт, натуральный продукт и т.д.

21 окт 2013

Спори з приводу відшкодування шкоди в результаті дорожньо-транспортної пригоди є однією із найпоширеніших категорій цивільних справ. Причиною того є неналежний контроль зі сторони органів ліцензування, МТСБУ та Нацкомфінпослуг. Відповідні органи покликані здійснювати контроль за страховиками щодо здійснення страхових виплат та платоспроможності страхових компаній.

В результаті неналежного контролю більшість страхових полісів придбаваються виключно для пред'явлення працівникам державтоінспекції.

24 март 2013

В сфері зовнішньоекономічної діяльності національні суб'єкти зобов'язані додержуватися певних правил, зокрема порядку здійснення розрахунків в іноземній валюті: повернення виручки в іноземній валюті, повернення товарів (робіт та послуг) придбаних за кордоном чи декларування валютних цінностей за кордоном. Зміни до законодавства додатуть додаткової роботи юристам.

17 ноя 2012

Починаючи з 01 липня 2013 року суб'єкти які отримали у користування водні об'єкти (озера, штучні водойми,  водосховища та ін.) зобов'язані дбати не лише про власні господарські інтереси, але також забезпечувати інтереси громадськості на доступ до таких водойм.

09 ноя 2012

Із набранням чинності Закону України "Про депозитарну систему України" № 5178-VI від 6 липня 2012 року розпочнуться докорінні зміни в національній депозитарній системі України. Відповідний закон змінює правила гри на ринку цінних паперів. Зміни стосуються як порядку набуття прав на цінні папери та їх передачі, так і системи учасників депозитарної системи України.

06 ноя 2012

Починаючи з 03 грудня 2012 року набувають чинності зміни до Податкового кодексу України, Закону України "Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування" та Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" стосовно скасування та зменшення окремих платежів при продажі, даруванні та іншому відчуженні транспортних засобів.

03 ноя 2012

В рамках реализации социальной корпоративной ответственности, компания Сотер совместно с проектом Pentry подготовили удобный онлайн навигатор по Инкотермс 2010. Для ориентации в международных правилах по толкованию торговых терминов необходим определенный опыт.

06 окт 2012

На реалізацію положень частини п’ятої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» Антимонопольний комітет України затвердив Порядок звільнення від відповідальності за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції (затверджено розпорядженням Антимонопольного  комітету України 25.06.2012  № 399-р.).

28 авг 2012

Вверх